Állások: Csatlakozzon a ConveyThis csapathoz, és tegyen változást

Tegye többnyelvűvé webhelyét 5 perc alatt
Továbbítsa ezt a demót

Ügyfél siker menedzser (távoli)

 ConveyThis Team

Áttekintés

A ConveyThis ügyfélsiker-menedzsert keres távoli, otthoni munkavégzésre, bárhol az Egyesült Államok kontinentális részén.

A ConveyThis ügyfélsiker-menedzsereként Ön felelős azért, hogy ügyfelei gyorsan átvegyék és mélyrehatóan kihasználják a ConveyThis-megoldást, a bevezetéstől kezdve és az ügyfél életciklusa során. Nagy hangsúlyt fog fektetni az ügyfelek egészségének és megtartásának biztosítására. Szorosan együttműködik más ConveyThis-csapatokkal, például az értékesítéssel, a marketinggel, a professzionális szolgáltatásokkal és a termékkel, hogy biztosítsa az ügyfeleknek, hogy elérjék céljaikat, és jelentős értéket realizáljanak platformunk használatával. Gyorsan fejlődő cég vagyunk, akik lendületes jelentkezőket keresünk, hogy együtt fejlődjenek és fejlődjenek.

Munkaköri kötelezettségek:

  • Beszállás
  • Ügyfélkommunikáció és oktatás
  • Számlatervezés és -stratégia

Kötelező dolgok :

Alkalmasság a technikai fogalmak megemésztésére és hatékony kommunikálására a különböző technikai képességű közönség körében

Üzleti érzék és tapasztalat ügyfélbemutatók/találkozók vezetése és előkészítése, beleértve az adatokkal való munkát és az értékközpontú prezentációk kezelését

Otthoni irodai beállítás, amely elősegíti a távoli munkavégzést, és hatékonyan dolgozhat távoli csapattagként

Főiskolai diploma.

Alkalmazni:

e-mailben küldje el önéletrajzát fizetési elvárásokkal az [email protected] címre